fbpx
Szukaj

Likwidacja zmarszczek

Pierwsze zmarszczki pojawiają się na skórze już po 25. roku życia i są nimi głównie zmarszczki mimiczne. W późniejszych latach pojawianie się kolejnych jest skutkiem coraz mniejszej ilości kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny w skórze. W efekcie staje się ona mało elastyczna, cienka, wysuszona i pomarszczona.
Oprócz czynników wewnętrznych, na proces powstawania zmarszczek mają wpływ także: szkodliwe promieniowanie słoneczne UVA i UVB, stresujący tryb życia, niewłaściwe odżywianie, palenie tytoniu, nieprawidłowa pielęgnacja skóry, czy gwałtowny spadek wagi.

POLECANE PRZEZE MNIE ZABIEGI

Autologiczny zabieg z krwi własnej pacjenta, wykorzystujący synergi działania komórek macierzystych z fibryną strukturalną. Wyjątkowe połączenie dwóch frakcji w jednym zabiegi w celu odbudowy tkanki skórnej.

FIBRYNA komórkowa to koncentrat komórek macierzystych, czynników wzrstu oraz leukocytów,który stymuluje proces odnowy biologocznej rkanki skórnej, inicjując proces regeneracji. FIBRYNA strukturalna natomiast to trójwymiarowy stelaż dla nowo tworzonej tkanki skórnej. Odgrywa istotna rolę, jako nośnik dla komórek macierzystych, czynników wzrostu, cytokin i leukocytów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Osocze bogatopłytkowe oraz fibryna bogatopłytkowa dają natychmiastowy efekt wypełnienia, widoczny tuż po zabiegu. W ciągu kolejnych tygodni regenerują tkankę od wewnątrz, inicjują naturalne procesy naprawcze naszej skóry, stymulują fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Zabieg jest autologiczny, naturalny, nie wywołuje powikłań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Po zabiegu skóra jest lekko obrzęknięta i zaczerwieniona, może też piec. Urządzenie bazujące na technologii skoncentrowanej wiązki ultradźwięków jest obecnie jednym z najbardziej rewolucyjnych rozwiązań medycyny estetycznej w zakresie opóźniania procesów starzenia.

Technologia ta doskonale sprawdza się w procedurach bezinwazyjnego liftingu twarzy, a także redukcji tkanki tłuszczowej. Zastosowanie „liftingu bez skalpela” nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji i jest bezpieczniejsze od procedury chirurgicznej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Promień lasera, rotowany przez głowicę skanującą, uszkadza naskórek pozostawiając jednak obszary nieuszkodzonej tkanki. Pozwala to na skrócenie okresu naprawy tkankowej po kolumnowej waporyzacji (ablacji) i daje bardzo dobry efekt estetyczny.

W trakcie regeneracji powstaje nowa pokrywa nabłonkowa i nowe włókna kolagenowe wytwarzane przez pobudzone fibroblasty. Daje to widoczny efekt remodelowania blizn i odmłodzenia skóry.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nici PDO tworzą pod skórą rusztowanie dla zwiotczałej skóry bez konieczności zwiększania objętości. Stosowane podczas zabiegu rozpuszczalne nici PDO doskonale wpływają na kondycję i napięcie skóry, zapewniając natychmiastowy i długotrwały efekt.

Jest to spektakularny zabieg, który łączy rewitalizację skóry na poziomie komórkowym z niwelowaniem zmarszczek i delikatnym liftingiem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Toksyna botulinowa to obecnie najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda niwelowania zmarszczek mimicznych, a na dodatek jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej na świecie.

Ma niezwykle szerokie zastosowanie – łagodzi objawy migreny, likwiduje bruksizm (zgrzytanie zębami) oraz zwalcza objawy nadmiernej potliwości. W medycynie estetycznej stosuje się go przede wszystkim jako element profilaktyki antystarzeniowej. Pozwala szybko, skutecznie i na długi czas spłycić zmarszczki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Własny tłuszcz pacjenta jest jednym z najlepszych i najbezpieczniejszych materiałów wykorzystywanych do modelowania ciała oraz wypełniania ubytków. Ponadto, uzyskany w wyniku obróbki koncentrat tłuszczowy, zawiera cenne komórki macierzyste, które działają regenerująco na okoliczną tkankę skórną.

Lipotransfer to propozycja dla osób, które chcą w naturalny sposób wymodelować swoje ciało, pozbyć się ubytków oraz zredukować oznaki starzenia. Wypełniacz w postaci tłuszczu może być bezpiecznie stosowany na wszystkie partie ciała. W zależności od okolicy ciała i oczekiwań pacjenta uzyskujemy efekt wypełnienia i odmłodzenia skóry, jednocześnie pozbywając się nadmiaru tkanki tłuszczowej z miejsca, z którego tłuszcz został pobrany.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zabieg mezoterapii mikroigłowej Dr Pen polega na świadomym wywołaniu stanu zapalnego w skórze poprzez mikronakłucia, które tworzą mikrokanaliki, którymi podawane są substancje aktywne (np.: kwas hialuronowy, kolagen, osocze, fibryny, koenzymQ10, witaminy). Minimalne urazy stymulują skórę do procesów naprawczych. Pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, niezbędnych do utrzymania skóry w dobrej kondycji. Doskonały zabieg profilaktyczny, może być wykonywany przed 30 rokiem życia. Zabieg można wykonywać jednorazowo jako zabieg odżywczy lub w serii. Zabieg również dedykowany dla skóry naczyniowej, dzięki niemu możemy ją wzmocnić.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zapraszam do lektury