fbpx
Szukaj

O nas

Medycyna Estetyczna i Regeneracyjna

Medycyna Estetyczna wypełnia przestrzeń pomiędzy kosmetologią a chirurgią plastyczną, gdzie zabiegi są minimalnie inwazyjne czyli nieoperacyjne.

Wraz z rozwojem świadomości, coraz więcej pacjentów zaczyna stosować profilaktykę przeciwstarzeniową. Rośnie liczba osób stosujących nie tylko kremy przeciwzmarszczkowe, lecz wykorzystujących również najnowsze osiągnięcia i innowacyjne technologie z zakresu Medycyny Regeneracyjnej, wykorzystującej naturalny potencjał organizmu człowieka.

Klinika powstała z myślą o pacjentach, którzy coraz częściej poszukują usług z zakresu Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej. Jako lekarz chorób wewnętrznych w 1997 roku ukończyłem Wydział Lekarski na Akademii Medycznej w Poznaniu. Ponad 20 lat pracowałem jako lekarz internista. W 2006 roku ukończyłem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie. Od 13 lat prowadzę własny gabinet medycyny estetycznej. Od 2 lat szkolę lekarzy z nowoczesnych technik regeneracyjnych promując naturalne metody biostymulacji skóry.
Dowiedz się więcej o zabiegach
Klinika Dr Robert Kasprek Jelenia Góra Medycyna estetyczna i Laseroterapia

Nasz zespół

Dr Robert Kasperek Jelenia Góra Medycyna estetyczna

Robert Kasperek

Medycyna Estetyczna

Przyszłością Medycyny Estetycznej jest Medycyna Regeneracyjna stawiająca na wykorzystanie naturalnych procesów biostymulacji organizmu pacjenta.

Dr Jerzy Nazar_Ortopeda_konsultacje Jelenia Góra

dr n.med. Jerzy Nazar

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

Ekspert w zakresie ortopedii onkologicznej.Specjalizuje się w leczeniu nowotworów oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu. Wykonuje m.in. operacje endoprotez stawu biodrowego, kolanowego, skokowego, barkowego i łokciowego.

Elżbieta Buczma_Białek chirurg dziecięcy Jelenia Góra

lek. med. Elżbieta Buczma-Białek

Specjalista chirurgii dziecięcej

Ekspertka w zakresie chirurgii dziecięcej i medycyny estetycznej. Szerokie doświadczenie w obszarach chirurgii ogólnej, urazowej, chirurgii naczyniowej, torakochirurgii, neurochirurgii.

lek. med. Stanisław Sinicki_ chirurg Jelenia Góra

lek. med. Stanisław Sinicki

Specjalista chirurgii i medycyny estetycznej

Chirurg, lekarz medycyny estetycznej i flebolog. Od początku swojej kariery kładzie duży nacisk na estetykę i staranność wykonania zabiegów, inspirując się chirurgią plastyczną i naczyniową.

Michal Zieziula_Laryngolog_Klinika Dr Robert Kasperek

Lek. med. Michał Zieziula

Specjalista otorynolaryngologii, chirurgii głowy i szyi

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku 2005r<br /> Staż podyplomowy ukończył w Pomorskim Centrum Traumatologii w Gdańsku. Nastęnie swoje umiejętności oraz wiedzę rozwijach w 108 Szpitalu Wojskowym w Ełku. Od 2007 r do chwili obecnej lekarz na oddziale Otorynolaryngologii WCSKJ w Jeleniej Gorze. Po godzinach koneser jazzu skandynawskiego i izraelskiego.

Kosmetologia_Klinika dr Robert Kasperek_Jelenia Góra

Joanna Nowacka

Kosmetologia

Joanna Nowacka mgr Biologii Molekularnej na UAM w Poznaniu, absolwentka Poznańskiej Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody. Kosmetolog z 15-letnim doświadczeniem.. Trener produktowy w Souvre International.

Klinika dr Robert Kasperek_medycyna estetyczna i kosmetologia

Klaudia Antczak

Kosmetologia

Absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu na kierunku Kosmetologia. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i leczniczych na twarz, szyję i dekolt oraz zabiegach modelujących sylwetkę.

Lek. med. Magdalena Czopor

Lek. med. Magdalena Czopor

Ultrasonografia

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W trakcie specjalizacji z Radiologii i diagnostyki obrazowej w WCSKJ w Jeleniej Górze. Szczególnie zainteresowana diagnostyką chorób szyi i piersi. W wolnych chwilach pasjonatka biegania.

Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna zajmuje się przede wszystkim profilaktyką starzenia się skóry oraz zabiegami mającymi spowolnić ten proces.

Medycyna Regeneracyjna

Istotą medycyny regeneracyjnej jest zastępowanie starych, uszkodzonych komórek nowymi. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu komórek macierzystych oraz terapii pobudzających naturalna biostymulację komórkową.

Szkolenia dla lekarzy

Od 2016 roku szkolę lekarzy z technik ostrzykiwania osoczem i fibryną bogatopłytkową promując wiedzę z zakresu naturalnej biostymulacji tkanek.
Terapie Anti - Aging

Szeroki zakres zabiegów z zakresu profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Wolumetria twarzy

Modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt i nadać harmonijny wygląd.

Naturalna Regeneracja

Wykorzystanie ogromnego potencjału naszego organizmu do naturalnej biostymulacji tkanek.

Modelowanie ciała

Szerokie spektrum zabiegów wyszczuplających, liftingujących i ujędrniających skórę.

Kama Duba

Profesjonalizm i wiedza. A przy tym najsypatyczniejszy lekarz jakiego znam!

Arleta Myśliwiec

Świetny specjalista, moje usta nigdy nie wyglądały tak naturalnie po zabiegu kwasem hialuronowym.

Magda Mamzer

Najlepsza klinika! Profesjonalna obsługa udzielająca bezcennych rad! Świetna organizacja i przepięknie urządzone wnętrze!