fbpx
Szukaj

Twój problem

Różnorodność zabiegów na rynku medycyny estetycznej przyprawia o zawrót głowy. Wybierz terapię kierując się swoimi potrzebami.

Zmarszczki

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem, który rozpoczyna się już po 25 roku. Współczesna medycyna proponuje wiele rozwiązań, które te procesy spowalniają.
WIĘCEJ

Skóra wiotka i opadająca

Zabiegi pozwalają powstrzymać oznaki starzenia się skóry związane z utratą właściwej objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy.
WIĘCEJ
Wypełnianie i modelowanie ust Kwas hialuronowy Jelenia Góra

Wypełnienie ust

Zabieg modelowania ust pozwala na powiększenie ich objętości, delikatnie zmienić kształt oraz podnieść opadające kąciki ust.
WIĘCEJ
Modelowanie sylwetki zabiegi Jelenia Góra

Niedoskonałości sylwetki

Zabiegi usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych fragmentów ciała, zazwyczaj z miejsc, z których tłuszczyk nie chce zniknąć po stosowaniu diety czy ćwiczeniach.
WIĘCEJ

Cellulit, blizny i rozstępy

Zabiegi pomagające odzyskać piękną i gładką skórę, nawet w najtrudniejszych, skomplikowanych przypadkach. Usuwanie blizn potrądzikowych, pooperacyjnych i pooparzeniowych.
WIĘCEJ
Leczenie Cellulitu Jelenia Góra
Zabiegi Osocze i fibryna bogatopłytkowa Robert Kasperek Jelenia Góra

Przewlekłe rany

Schorzenie to dotyczy wielu osób, zwłaszcza w podeszłym wieku, m.in. pacjentów z miażdżycą naczyń obwodowych, diabetyków ze stopą cukrzycową oraz pacjentów długotrwale unieruchomionych.
WIĘCEJ
Leczenie łysienia Jelenia Góra Dr Robert Kasperek

Łysienie

Wypadanie i utrata włosów można dziś skutecznie leczyć. Żeby zastosować odpowiednią metodę, trzeba jednak najpierw znaleźć przyczynę.
WIĘCEJ

Trądzik

Choroba dotykającą nie tylko nastolatki. U osób dorosłych występuje coraz częściej, a jego leczenie jest o tyle trudniejsze, że trudniej znaleźć przyczynę jego powstawania.
WIĘCEJ
Leczenie nadpotliwości Jelenia Góra Dr Robert Kasperek

Nadpotliwość

Nadpotliwość to bardzo dokuczliwa dolegliwość. Pojawia gdy gruczoły potowe zbyt mocno reagują na wysoką temperaturę lub bodźce emocjonalne.
WIĘCEJ