fbpx
Szukaj

Modelowanie sylwetki

Problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach lub ramionach może dotyczyć nie tylko osób z nadwagą, ale też tych o prawidłowej masie ciała. Często zdarza się, że mimo zbilansowanej diety i wysiłku fizycznego ciało pozostaje dalekie od ideału. Oferowane przeze mnie zabiegi pozwalają bezpiecznie modelować sylwetkę. Są szybkie, nie wymagają rekonwalescencji, a co najważniejsze dają długotrwałe rezultaty.

POLECANE PRZEZE MNIE ZABIEGI

Liposukcja strzykawkowa, zwana również lipoplastyką, jest zabiegiem mającym na celu usunięcie tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała. W przeciwieństwie do klasycznej liposukcji podczas zabiegu odsysana jest o wiele mniejsza ilość tkanki tłuszczowej, a do tego celu używa się nie pompy, a jak sama nazwa wskazuje – specjalnej strzykawki. Zabieg jest bezpieczny, mało inwazyjny i bezbolesny – przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Liposukcja strzykawkowa to zabieg idealny dla Pacjentów, których problemem jest podwójny podbródek i „chomiki”, a także tkanka tłuszczowa zalegająca w miejscach opornych na działanie diety czy regularne ćwiczenia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Najnowsza, opatentowana technologia Roboderm® zapewniająca zaskakujące rezultaty. Icoone® Laser to innowacyjne połączenie masażu podciśnieniowego ze światłem LED i laserem. Jest to rewolucyjny zabieg do modelowania sylwetki oraz walki ze wszelkimi oznakami starzenia się skóry. Doskonale sprawdza się w redukcji cellulitu, zlokalizowanego tłuszczu, obrzęków, a także w skutecznym ujędrnianiu skóry ciała i twarzy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Urządzenie Ulverin bazujące na technologii skoncentrowanej wiązki ultradźwięków HIFU jest obecnie jednym z najbardziej rewolucyjnych rozwiązań medycyny estetycznej w zakresie opóźniania procesów starzenia.

Technologia ta doskonale sprawdza się w procedurach bezinwazyjnego liftingu twarzy, a także redukcji tkanki tłuszczowej. Zastosowanie „liftingu bez skalpela” nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji i jest bezpieczniejsze od procedury chirurgicznej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Lipoliza to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

Jest to obecnie najnowocześniejszą metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nieinwazyjna metoda wyszczuplania przez polega na zmniejszeniu komórek tłuszczowych za pomocą masażu podciśnieniowego, co wywołuje zmniejszenie obwodów ciała w miejscach, w których najtrudniej się ich pozbyć: brzucha, pośladków, ud i bioder.

Zabieg działa na zasadzie endermologii i jest całkowicie bezpieczny, gdyż usuwając tkankę tłuszczową, nie narusza otaczających narządów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zapraszam do lektury