fbpx
Szukaj

Blog

Tensor Lift Jelenia Góra Klinika Dr Kasperek

Tensor Lift – miękki lifting twarzy, szyi i dekoltu │ Jelenia Góra

Zabieg stworzony z myślą o skórze dojrzałej!

 

Tensor Lift – miękki lifting twarzy, szyi i dekoltu

Tensor Lift to jeden z najnowocześniejszych dostępnych na rynku preparatów, znajdujących zastosowanie w medycynie anti-aging. Podany podskórnie powoduje widoczny lifting skóry, poprawia jej jędrność i napięcie, stymuluje naturalne procesy regeneracyjne oraz odbudowę kolagenu i elastyny. Skąd wynika jego wysoka skuteczność? Dowiecie się z dzisiejszego wpisu.

 

Z czego wynika jego skuteczność?

 RRS HA Tensor Lift to preparat do mezoterapii, przeznaczony dla osób między 35-55 rokiem życia, którym zależy na zatrzymaniu procesu starzenia się i uzyskaniu efektu młodej i pięknej skóry.

Bazuje na kwasie hialuronowym i koktajlu biorewitalizującym, w którego skład wchodzą składniki aktywne: 11 witamin, 2 kwasy tłuszczowe, 21 aminokwasów, 20 antyoksydantów, 13 mikroelementów, 2 koenzymy, 11 polifenoli i 5 terpenów. Połączenie tych składników sprawia, że RRS Tensor Lift wykazuje wyjątkową skuteczność liftingującą.

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony jest przede wszystkim dla osób ze skórą dojrzałą, pomiędzy 35. a 55. rokiem życia, które prowadzą aktywny tryb życia i są narażone na częste działanie promieni słonecznych. To właśnie u tego typu pacjentów diagnozuje się najczęściej skórę suchą i wiotką, z dość wczesnymi objawami starzenia.

Mezoterapia RRS Tensor Lift pozwala na korektę:

  • okolic kości jarzmowych,
  • skroni,
  • żuchwy,
  • okolic szyi,
  • dekoltu,
  • skóry dłoni.

 Jak działa?

RRS Tensor Lift to jeden z najnowocześniejszych dostępnych na rynku preparatów, znajdujących zastosowanie w medycynie anti-aging. Podany podskórnie powoduje widoczny lifting skóry, poprawia jej jędrność i napięcie, stymuluje naturalne procesy regeneracyjne oraz odbudowę kolagenu i elastyny.

Preparat stosowany jest w okolicach twarzy, szyi i dekoltu w celu odbudowy kolagenu i elastyny w skórze, poprawy jej napięcia i odżywienia. Ma on również działanie liftingujące i zapobiega starzeniu się. Aby uzyskać najlepszy efekt zaleca się powtórzenie zabiegu w odstępie tygodnia, od 4-6 razy.

Odzyskaj naturalny, młodzieńczy wygląd swojej twarzy. Umów się już dziś i ciesz się efektami!

 

Zobacz inne zabiegi w Klinice Dr Robert Kasperek [KLIK]