Szukaj

Blog

Zimowa Akcja – Regeneracja!

 

Zima to niewątpliwie trudny czas dla skóry, która wystawiana jest na dużą zmianę temperatur. Warto w tym czasie zatroszczyć się o nią bardziej niż zwykle. Jest to idealna okazja na poprawienie i ożywienie wyglądu swojej twarzy, aby wyglądać na wiosnę kwitnąco. Jakie zabiegi warto wykonać, aby cieszyć się piękną i promienną skórą twarzy? Oto nasze typy.

 

Piękno z Twojej krwi – Plasma Complex

 

to zabieg rekomendowany osobom poszukującym naturalnych sposobów odmładzania oraz tym, które obawiają się uczuleń. Jest to innowacyjna i bezpieczna terapia wykorzystująca spektakularne połączenie skoncentrowanych czynników wzrostu i komórek macierzystych CD34+. Przełomowa technologia frakcjonowania własnej krwi pacjenta pozwala pozyskać dwie frakcje fibryny bogatopłytkowej. 

 

Dzięki Plasma Complex zrewitalizujesz swoją skórę, pozbędziesz się blizn potrądzikowych czy w szybki sposób zregenerujesz swoją skórę w naturalny sposób!

 

Laser frakcyjny CO2 oraz LighPod Neo

 

Zabiegi laserowe to niezwykle skuteczne terapie na usunięcie zmian i wyraźne odmłodzenie skóry twarzy. Pozwalają nie tylko kompleksowo zregenerować skórę, ale sprawiają, że życie staje się po prostu łatwiejsze.

 

Okres jesienno-zimowy to idealny czas, aby z pomocą lasera zadbać o delikatną skórę twarzy i całego ciała, aby uniknąć oddziaływania na skórę promieni słonecznych, a co za tym idzie – ryzyka powstawania przebarwień po zabiegu. 

Dlaczego miałoby do nich dojść? Zabieg laserowy polega na celowym uszkodzeniu komórek skóry, czyli zaburzeniu jej naturalnej równowagi po to, by uruchomić intensywne procesy naprawcze. 

 

Z pomocą lasera możemy pozbyć się znamion, blizn a także oznak czasu. Jest to również sposób,aby trwale pozbyć się owłosienia czy pozbyć się niektórych chorób skóry. 

 

Laser frakcyjny CO2 daje długotrwały efekt, usuwając blizny oraz blizny potrądzikowe. To szczególnie istotne dla osób, które od lat zmagają się z defektami skóry, których się wstydzą. Z pomocą tego lasera można również pozbyć się zmarszczek, które dodają lat. Efekty zabiegów odmładzających utrzymują się nawet do dwóch lat od serii zabiegów!

 

LightPod Neo ma bardziej wszechstronne zastosowanie a dodatkowo jest całkowicie bezbolesny!  Stosuje się go w leczeniu wielu schorzeń skóry w tym łuszczycy, trądziku czy stanów zapalnych skóry. Dobrze dobrana terapia z użyciem LightPod Neo pozwala na trwałe wyleczenie skóry i usunięcie blizn powstałych w związku z ich występowaniem. Z jego pomocą usuniesz również  naczyniaki, znamiona, zmiany barwinkowe, które tak często towarzyszą nam przez wiele lat. To szybka i skuteczna droga do pięknej skóry! 

 

Pożegnaj zmarszczki – Botoks

 

Botoks to zdecydowanie król gabinetów medycyny estetycznej. Jego efekty zachwycają i w krótkim czasie pozwalają osiągnąć wymarzone efekty. Nic więc dziwnego, że coraz więcej pacjentów decyduje się na jego zastosowanie. Zmarszczki pojawiają się na naszej twarzy w skutek nadmiernej aktywności mięśni, po wstrzyknięciu toksyny botulinowej aktywność pracy mięśni zostaje zablokowana.  

 

Botoks skutecznie niweluje zmarszczki i liftinguje górną część twarzy. Dzięki niemu twarz nabiera młodzieńczej świeżości i wygląda na wypoczętą. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet przez pół roku, zima to idealny czas aby przygotować swoją twarz na nadchodzące słoneczne dni.

 

Nawilżenie to podstawa – Kwas hialuronowy 

 

Każda z Pań wie, że nawilżenie to podstawa pielęgnacji skóry. Nieodpowiednie nawilżenie skóry przyśpiesza procesy starzenia! Kwas hialuronowy to naturalnie występujący w naszym organizmie związek, którego ponad 50% znajduje się w naszej skórze. Dzięki swoim właściwością świetnie wiąże wodę, przez co pozostawia skórę nawilżoną i gładką na wiele tygodni. 

 

W medycynie estetycznej używany jest najczęściej do modelowania i wolumetrii twarzy. Piękne, nawilżone usta czy ładnie zarysowana twarzy – wszystko dzięki niezastąpionym możliwością kwasu hialuronowego. Oprócz tego, można z jego pomocą wykonać nieinwazyjną korektę nosa! 

 

Zima sprzyja zabiegom medycyny estetycznej, dlatego warto zadbać o siebie właśnie teraz. Nie warto tego odkładać, efekty zabiegów kształtują się jeszcze przez kilka tygodni po zabiegu. Przywitaj wiosnę z uśmiechem i olśniewającym wyglądem! 

 

Jeśli chcesz zadbać o swoje piękno i szukasz sprawdzonych i skutecznych metod, zadzwoń już dziś i umów się na konsultację. Razem znajdziemy zabieg idealny dla Ciebie!

Sorry, the comment form is closed at this time.