Szukaj

Blog

Zabiegi Laserowe na Jesień

Gdy dni stają się coraz krótsze, a aura za oknem nie rozpieszcza, warto zadbać o siebie!

Jesień to idealny czas na zabiegi laserowe, które pozwalają kompleksowo zadbać o zdrowie i urodę!

Z wiekiem nasza skóra traci swoją jędrność, zmienia się owal naszej twarzy. Z pomocą technologii laserowej można zregenerować skórę i przywrócić jej promienny wygląd.

Które z zabiegów laserowych najlepiej wykonać tej jesieni?

 

Laserowe leczenie przebarwień 

 

Często oprócz pięknych wspomnień z urlopu, przywozimy również nieestetyczne przebarwienia na skórze. Długotrwała ekspozycja skóry na promienie słoneczne powoduje nadprodukcję melaniny(barwnika, który odpowiada za kolor naszej skóry).

Jesień to idealny czas na pozbycie się przebarwień.

LightPod Neo wykorzystuje technologię, która skutecznie usuwa zmiany pigmentacyjne. Laser pozwoli Ci całkowicie pozbyć się przebarwień powstałych pod wpływem promieni słonecznych, plam starczych, a także zmian naczyniowych czy trądziku różowatego. 

Koloryt skóry będzie wyrównany i jednolity.

Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Pamiętaj tylko o 7-dniowej rezygnacji z sauny, ćwiczeń fizycznych i basenu.

 

Rewitalizacja skóry

 

Z wiekiem nasza skóra traci swoją elastyczność, czego efektem są zmarszczki, które są najbardziej widoczną oznaką starzenia. Jest to jeden z głównych kompleksów kobiet, które każdego dnia walczą, aby zamaskować oznaki czasu. 

Jak przywrócić swojej skórze dawny wygląd, jednocześnie unikając inwazyjnych metod?

Z pomocą przychodzi bezbolesny laser LighPod Neo.

Skóra już po zabiegu staje się napięta i zagęszczona, a co najważniejsze, objawy starzenia są mniej widoczne. Po zabiegu wzmożona zostaje produkcja kolagenu co sprawia, że skóra po zabiegu jest gładka, napięta i bardziej promienna. W ten sposób zredukujemy tzw. kurze łapki, zmarszczki mimiczne i wiele innych oznak starzenia się skóry. 

Z zabiegu mogą skorzystać Panie o wszystkich fototypach skóry!

Po zabiegu skórę twarzy należy natłuszczać, unikać słońca, stosować kremy z wysokim filtrem oraz unikać zabiegów podrażniających skórę.

 

Laserowe leczenie blizn i rozstępów

 

Wśród moich pacjentów często spotykam się z przeświadczeniem, że blizny i rozstępy są trwałą “pamiątką” na naszym ciele. Nic bardziej mylnego! 

Często pierwszym wyborem przy pojawiających się rozstępach i bliznach są kremy i masaże. Niestety nie przynosi to efektów a my utwierdzamy się w przekonaniu, że tak już musi być. 

 

Jak skutecznie pozbyć się blizn i rozstępów?

Laserowo!

Zabieg z użyciem lasera LightPod Neo powoduje przywrócenie elastyczności i redukcję nierówności na wybranych partiach ciała. Pierwsze rezultaty są widoczne po 4-5 tygodniach od zabiegu, ponieważ tyle trwa pełna regeneracja skóry. Po tym czasie skóra jest wyraźnie gładsza i napięta, pozbawiona nierówności i blizn. W przypadku rozstępów są to efekty trwałe. 

Zabieg jest małoinwazyjny. Po samej procedurze na skórze widoczne są delikatne strupki, które ulegają naturalnemu wygojeniu.

Lasery szybko, bezpiecznie i skutecznie pozwolą Ci pozbyć się nielubianych oznak starzenia, przebarwień, rozstępów i blizn. Decydując się na zabieg, warto zorientować się, z jakich technologii korzysta specjalista wykonujący zabieg. W Klinice dr Robert Kasperek korzystamy z pierwszego na świecie, bezbolesnego lasera LightPod Neo. To bardzo ważne, ponieważ droga do piękna nie musi być bolesna.  Dbamy nie tylko o piękną skórę, ale i o samopoczucie naszych Pacjentów.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.