Szukaj

O mnie

Przyszłością Medycyny Estetycznej jest Medycyna Regeneracyjna stawiająca na wykorzystanie naturalnych procesów biostymulacji organizmu pacjenta.
Dr Robert Kasperek Jelenia Góra Medycyna estetyczna

dr Robert Kasperek

Lekarz chorób wewnętrznych, Lekarz Medycyny Estetycznej. W 1997 roku ukończyłem Wydział Lekarski na Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 20 lat pracuję jako lekarz internista. Od 2004 roku zajmuję się medycyną estetyczną. W 2006 roku ukończyłem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie. Od 12 lat prowadzę własny gabinet medycyny estetycznej, w którym promuję naturalne metody regeneracyjne. Od 2 lat szkolę lekarzy z nowoczesnych technik regeneracyjnych. W wolnych chwilach gotuję dla rodziny i przyjaciół.

Indywidualna Praktyka Lekarska

Od 20 lat zajmuję się pacjentami w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej m.i. przy współpracy z Przychodnią Promed w Jeleniej Górze.

Gabinet Medycyny Estetycznej

12 lat prowadzę prywatny gabinet, w którym wykonuję zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej jak również szeroko pojętej Medycyny Regeneracyjnej.

Dedykowane szkolenia dla lekarzy

Od 2016 roku szkolę lekarzy z technik ostrzykiwania osoczem i fibryną bogatopłytkową promując wiedzę z zakresu naturalnej biostymulacji tkanek.
Terapie Anti - Aging

Szeroki zakres zabiegów z zakresu profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Wolumetria twarzy

Modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt i nadać harmonijny wygląd.

Naturalna Regeneracja

Wykorzystanie ogromnego potencjału naszego organizmu do naturalnej biostymulacji tkanek.

Modelowanie ciała

Szerokie spektrum zabiegów wyszczuplających, liftingujących i ujędrniających skórę.

Medycyna Estetyczna i Regeneracyjna

Medycyna Estetyczna wypełnia przestrzeń pomiędzy kosmetologią a chirurgią plastyczną, gdzie zabiegi są minimalnie inwazyjne czyli nieoperacyjne.

Wraz z rozwojem świadomości, coraz więcej pacjentów zaczyna stosować profilaktykę przeciwstarzeniową. Rośnie liczba osób stosujących nie tylko kremy przeciwzmarszczkowe, lecz wykorzystujących również najnowsze osiągnięcia i innowacyjne technologie z zakresu Medycyny Regeneracyjnej, wykorzystującej naturalny potencjał organizmu człowieka.

Dowiedz się więcej o zabiegach