Szukaj

Cellulit, blizny, rozstępy

Zabiegi pomagające odzyskać piękną i gładką skórę, nawet w najtrudniejszych, skomplikowanych przypadkach. Usuwanie blizn potrądzikowych, pooperacyjnych i pooparzeniowych.

POLECANE PRZEZE MNIE ZABIEGI

Osocze bogatopłytkowe oraz fibryna bogatopłytkowa dają natychmiastowy efekt wypełnienia, widoczny tuż po zabiegu. W ciągu kolejnych tygodni regenerują tkankę od wewnątrz, inicjują naturalne procesy naprawcze naszej skóry, stymulują fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Zabieg jest autologiczny, naturalny, nie wywołuje powikłań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Urządzenie Ulverin bazujące na technologii skoncentrowanej wiązki ultradźwięków HIFU jest obecnie jednym z najbardziej rewolucyjnych rozwiązań medycyny estetycznej w zakresie opóźniania procesów starzenia.

Technologia ta doskonale sprawdza się w procedurach bezinwazyjnego liftingu twarzy, a także redukcji tkanki tłuszczowej. Zastosowanie „liftingu bez skalpela” nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji i jest bezpieczniejsze od procedury chirurgicznej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Promień lasera, rotowany przez głowicę skanującą, uszkadza naskórek pozostawiając jednak obszary nieuszkodzonej tkanki. Pozwala to na skrócenie okresu naprawy tkankowej po kolumnowej waporyzacji (ablacji) i daje bardzo dobry efekt estetyczny. W trakcie regeneracji powstaje nowa pokrywa nabłonkowa i nowe włókna kolagenowe wytwarzane przez pobudzone fibroblasty. Daje to widoczny efekt remodelowania blizn i odmłodzenia skóry.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Lipoliza to nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpuszczeniu, uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.

Jest to obecnie najnowocześniejszą metoda medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nieinwazyjna metoda wyszczuplania przez polega na zmniejszeniu komórek tłuszczowych za pomocą masażu podciśnieniowego, co wywołuje zmniejszenie obwodów ciała w miejscach, w których najtrudniej się ich pozbyć: brzucha, pośladków, ud i bioder. Zabieg działa na zasadzie endermologii i jest całkowicie bezpieczny, gdyż usuwając tkankę tłuszczową, nie narusza otaczających narządów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zapraszam do lektury